Paweł Deląg: [wiek, filmy, żona, Ameryka Express, Instagram]

Słowa kluczowe:
Instagrampaweł delągżona
19 grudnia 2019
Przez: : KS

Paweł Deląg to bezsprzecznie jeden z najlepszych, a zarazem najprzystojniejszych aktorów w Polsce. W branży filmowej działa już od wielu lat, a produkcje, w których wystąpił przyniosły mu dużą popularność. Już niedługo będziemy mogli oglądać jego zmagania w programie Ameryka Express. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Paweł Deląg: wiek

Mężczyzna pochodzi z Krakowa. Na świat przyszedł 29 kwietnia 1970 roku. Po maturze nie był jeszcze do końca pewien, w jakim kierunku planować swoją przyszłość. W związku z tym, złożył papiery aż na trzy uczelnie wyższe. Ostatecznie w 1993 roku ukończył Państwową Wyższa Szkołę Teatralną.

Zobacz także: „M jak miłość” kolejne zmiany w popularnym serialu. Kto zastąpi Pawła Deląga?

Paweł Deląg: filmy

Jak wielu absolwentów szkoły filmowej, swoją karierę zaczynał od gry na deskach teatru. W produkcji filmowej zadebiutował w Liście Schindlera. Następnie pojawił się w Szamance, Chłopaki nie płaczą oraz Quo Vadis. Na swoim koncie ma również role w serialach. Między innymi Siedlisko, Na dobre i na złe i Apetyt na życie. Co ciekawe, występuje również w produkcjach zagranicznych.

Paweł Deląg: żona

Niestety, można pokusić się o stwierdzenie, że aktor nie znalazł jeszcze swojej drugiej połówki. Mimo to, był związany z dość dużą liczbą kobiet znanych między innymi z show biznesu. Do ich grona należały Katarzyna Skrzynecka, Patrycja Markowska, Agnieszka Sienkiewicz i Dominika Kulczyk. Z aktorką Katarzyna Gajdarską ma syna Pawła, który urodził się w 1993 roku.

Zobacz także: Aneta Awtoniuk: [wiek, Paweł Deląg, czym się zajmuje]

Paweł Deląg: Ameryka Express

Aktor kilka lat temu brał udział w Tańcu z gwiazdami. Już niebawem na antenę wejdzie kolejny program z jego osobą. Ameryka Express powróci do TVN-u w lutym 2020 roku. Jako towarzysza do wspólnej podróży wybrał Dariusza Lipkę. Co ciekawe, jego kompan jest ochroniarzem osobistym w Nowym Jorku.

Zobacz także: „Taniec z gwiazdami”: Maffashion wystąpi w kolejnej edycji?

Paweł Deląg: Instagram

Mężczyzna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @paweldelag. Jego aktywność obserwuje ponad 18 tysięcy użytkowników. Jeśli chcecie być na bieżąco z jego życiem zawodowym oraz prywatnym, koniecznie dołączcie od tego grona!

Zobacz także: Julia Wieniawa sprzedała swoje udziały w Jusee – aktorka wyjaśniła, dlaczego!

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

 Делонг (@paweldelag)

Źródło: Instagram paweldelag

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej