Powstanie film o Magdzie Gessler! Wiadomo, kto zagra w produkcji?

2 lipca 2022
Przez: : M.J

Jak się okazuje, Magda Gessler już niebawem doczeka się filmu biograficznego. Aktualnie trwają prace nad filmem fabularnym, w którym jeszcze bliżej będziemy mogli poznać życie najpopularniejszej restauratorki. Kto zagra w produkcji? Głos zabrała sama Gessler!

Kariera Magdy Gessler

Można śmiało powiedzieć, że Magda Gessler jest najpopularniejszą restauratorką w naszym kraju. Jest właścicielką kilku restauracji, prowadzi własny program i jest jurorką w kulinarnym show stacji TVN. Magda jest również niezwykle barwną osobą, co doskonale widać patrząc na jej kolorowe stylizacje. Nie boi się mówić tego co myśli i niejednokrotnie wzbudzała kontrowersje. Obecnie Gessler jest szczęśliwie zakochana i wydaje się, że wiedzie życie jak z bajki, jednak nie zawsze tak było.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Magdy Gessler wziął ślub! Uwagę zwraca nietypowa ceremonia i suknia panny młodej

Patrząc na życie Magdy Gessler był to idealny powód aby napisać autobiografię restauratorki, która teraz stanie się scenariuszem. Pierwsze informacje o filmie poświęconym właśnie życiu Gessler pojawiły się już w drugiej połowie ubiegłego roku. W książce autobiograficznej pt. Magda nie brakuje osobistych opowieści z życia restauratorki.

ZOBACZ TAKŻE: Ile kosztuje gałka loda u Magdy Gessler? Możecie się zaskoczyć

W tej książce jest o tym, jak zwalczać smutek, depresję, stany absolutnie ekstremalne dla każdej kobiety-utraty dziecka, utraty męża, dwukrotna wdowa… rzeczy, które naprawdę dla każdej z nas są prawdziwym dramatem, a stanowią później o naszej sile w zawodzie w tym, co możemy dać innym ludziom. Te rzeczy były dla mnie bardzo ważne. Mogę powiedzieć, że dopiero w tej chwili je przeżywam, w sposób podwójny, bo mam trochę więcej czasu dla siebie”- mówiła Gessler o swojej książce.

Magda Gessler.
Powstała książka o Magdzie Gessler.

Film o Magdzie Gessler

Jak teraz donosi portal Wirtualnemedia, Magda Gessler będzie miała duży wpływ na sam scenariusz filmu. Według informacji to właśnie gwiazda ma stanąć po drugiej stronie kamery w roli jednej z reżyserek produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler ma powiększone usta? Restauratorka dosadnie odpowiedziała niedowiarkom

Jak zaznaczyła Gessler w jednym z wywiadów, chciałaby, aby powstał pięcioodcinkowy film, który będzie również szansą na wybicie się dla młodych aktorów.

Ten film na pewno mógłby być tragikomedią. To moje życie było czasami fantastyczne, wesołe, a momentami było naprawdę zniewalająco smutne. Chcę, żeby to był film w pięciu odcinkach. Chciałabym, żeby to było robione na tej zasadzie, że to są młodzi ludzie, młode aktorki, nieznane, i żeby ten casting dał szansę tym, którzy jeszcze nie są znani”- powiedziała dla portalu Fakt.

Na ten moment nie są znane szczegóły produkcji tj. miejsce, obsada i czas. Niemniej jednak nie mamy wątpliwości, że będzie to historia, którą na pewno warto zobaczyć!

Też oczekujecie filmu o życiu Magdy Gessler?

Źródło: wirtualnemedia.pl / Instagram Magdy Gessler

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej