Robert Lewandowski zrobił córce fryzurę za pomocą odkurzacza! To się nazywa kreatywność [WIDEO]

16 stycznia 2022
Przez: : M.J

Robert Lewandowski świetnie radzi sobie z opieką nad córkami, kiedy jego żona przebywa poza domem. Tym razem piłkarz zaskoczył swoich obserwatorów w sieci pokazując, jaki ma sposób na poradzenie sobie z długimi włosami swojej starszej pociechy. Nie da się ukryć, że Lewy wykazał się pomysłowością. Zobaczcie nagranie.

Rodzina Lewandowskich

Ania i Robert Lewandowscy od lat są pod obstrzałem mediów. Sami chętnie również działają na swoich profilach w mediach społecznościowych, gdzie coraz chętniej pokazują, jak wygląda ich codzienność. Pomimo licznych obowiązków doskonale potrafią połączyć życie rodzinne z zawodowym. Doczekali się dwóch córek, z którymi spędzają każdą wolną chwilę.

Zobacz także: Lewandowski wylicytował złoty medal Tomali! Zobaczcie, co z nim zrobi!

Ze względu na obowiązki zawodowe Roberta, który na co dzień trenuje w Bayernie Monachium, Ania jakiś czas temu przebywała sama wraz z córkami na wakacjach. Tym razem to piłkarz przejął domowe obowiązki, a na swoim profilu pokazał urocze nagranie.

Zobacz także: Ania Lewandowska pokazała wysportowane ciało! Jest na co popatrzeć!

Robert Lewandowski zrobił córce nową fryzurę

Na Instagramie zarówno Roberta, jak i Ani pojawiło się nagranie, na którym piłkarz wykazuje się sporą kreatywnością. Lewy znalazł idealny sposób na to, aby jego córka mogła pochwalić się piękną fryzurą. Piłkarz skorzystał jednak z pomocy odkurzacza, a efekt zobaczycie na nagraniu poniżej.

Komentarze pod nagraniem, które Ania zamieściła również w aplikacji Tik Tok, mówią same za siebie. Fani Roberta nie ukrywają, że jest on człowiekiem wielu talentów i jak widzimy, potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji.

“Lewy ojciec roku🙈”

“Piłkarz, tiktoker, fryzjer – człowiek wielu talentów 😂”

“Ale super sobie poradził 😅”

Ania bez dwóch zdań może być spokojna zostawiając córki pod opieką taty. Na kolejnym zdjęciu, które pojawiło się na profilu trenerki doskonale widać, że cała trójka bawiła się świetnie pod nieobecność mamy.

Lewandowski z córkami.
Robert Lewandowski z Laurą i Klarą.

Źródło: Tik Tok / Instagram Ani Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz