“Rolnik szuka żony”: kolejna uczestniczka programu została mamą! Wioleta pokazała urocze zdjęcie dziecka!

27 kwietnia 2021
Przez: : MC

Uczestniczka 6. edycji programu Rolnik szuka żony urodziła! Wioleta Boćwińska opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie synka. Zdradziła, jak ma na imię!

View this post on Instagram

A post shared by Dianka (@cold_girl_di)

Hitowy program TVP1

Rolnik szuka żony to absolutny hit Telewizji Publicznej. Program niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem widzów. Doczekał się już 8 edycji i połączył prawdziwym uczuciem kilka par, które po dziś dzień tworzą szczęśliwe związki i rodziny.

Do programu zgłaszają się samotni rolnicy i rolniczki, którzy pragną poznać miłość życia. Wielu uczestników produkcji zyskuje nie tylko sympatię widzów, ale i popularność, a internauci chętnie śledzą ich losy nawet po zakończeniu programu.

Zobacz także: Ilona i Adrian z Rolnik szuka żony rozstali się
Zobacz także: Natalia z Rolnik szuka żony została mamą i przeszła metamorfozę

Wioleta urodziła

Wioleta Boćwińska wystąpiła w 6. edycji programu, starając się o serce Adriana. Niestety para nie dała sobie szansy, a rolnik zdecydował się na związek z Iloną. Wioleta nie znalazła szczęścia w programie, ale niedługo po jego zakończeniu poznała miłość swojego życia.

Uczestniczka produkcji regularnie zamieszczała w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoim wybrankiem i nie da się ukryć, że ich miłość i szczęście widać na pierwszy rzut oka. Zaledwie kilka tygodni temu Wioleta za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że jest w ciąży. Na zdjęciach widać było sporych już rozmiarów ciążowych brzuszek. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Okazuje się, że 23 kwietnia na świat przyszedł synek pary! Świeżo upieczona mama opublikowała urocze zdjęcia synka informując, że wraz z partnerem dali mu na imię Mateusz.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów, którzy nie szczędzili świeżo upieczonej mamie gratulacji i życzeń. Wśród nich czytamy:

“Gratulacje rośnij zdrowo Mateuszku❤️❤️przespanych nocy”

“Cudo😍😍😍”

“Gratulacje, dużo zdrowia dla Synka 👼i dla Was…👫❤️❤️❤️”

My również dołączamy się do życzeń!

źródło: Instagram Wioletabocwinska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz