Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony”: Pałacyk Stanisława wcale nie należy do niego. Rolnik wyprowadził się już z białego domu

Nowy dom Stanisława

Rozrywka

„Rolnik szuka żony”: Pałacyk Stanisława wcale nie należy do niego. Rolnik wyprowadził się już z białego domu

Jeden z głównych bohaterów nowej edycji Rolnik szuka żony wyprowadził się z pokaźnej posesji, która zachwyciła widzów. Gdzie mieszka teraz majętny rolnik?

Kim jest Stanisław z Rolnik szuka żony?

8. edycja programu Rolnik szuka żony powoli zbliża się do końca. Już niebawem widzowie zobaczyć będą mogli ostatni odcinek reality-show, w którym poznamy decyzje rolników. Czy bohaterowie nowego sezonu odnajdą wśród kandydatek i kandydatów swoja drugą połówkę? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Zobacz także: Internauci nie pozostawili na Krzysztofie suchej nitki! Rolnik zasłużył sobie?

Jednym z uczestników nowej edycji Rolnika jest między innymi Stanisław. 27-letni rolnik spośród wielu kandydatek, które przesłały do niego listy, na swoje gospodarstwo zaprosił trzy. Jak zdradził w jednym z odcinków, dotychczas jego serce nie zabiło mocniej do żadnej z dziewczyn. Postawa Stanisława często wzbudza wiele kontrowersji wśród widzów, którzy zarzucają mu, że jest zbyt wybredny.

Gdzie mieszka Stanisław?

Widzowie, którzy śledzą aktualne odcinki reality-show Rolnik szuka żony, zdążyli zauważyć już ogromną posiadłość, w której mieszkał Stanisław i jego wybranki.

Zobacz także: Ogromna posiadłość Stanisława z Rolnik szuka żony.

Nie da się ukryć, że pałacyk robi spore wrażenie. Posesja położona jest pośrodku prywatnego lasu, a w pobliżu znajdują się także potężne i nowoczesne hale oraz chłodnia. Stanisław wspólnie z ojcem zajmują się także 300-hektarowym gospodarstwem.

Zobacz także: Joanna przyjęła oświadczyny Kamila? Wiele na to wskazuje!

Okazje się, że biały dom, który często zobaczyć można w odcinkach reality-show, wcale nie jest domem Stanisława, a jego rodziców.

Stanisław Rolnik szuka żony posiadłość
Gdzie mieszka Stanisław z Rolnik szuka żony?

Rolnik pochwalił się na swoim Instagramie, że właśnie remontuje własne mieszkanie, a z „pałacyku” wyprowadził się ponad miesiąc temu.

Nie, nie mieszkam w tym białym domu🤪. Przeprowadziłem się ponad miesiąc temu do starego budynku, który aktualnie remontuje.”

27-letni rolnik dodał także, że wspomniał o tym podczas nagrywania odcinków, jednak nie zostało to pokazane w telewizji.

„Mówiłem o tym wielokrotnie przed 🎥 ale chyba nie chciała tego usłyszeć 😉 Na swoim najlepiej!”

Myślicie, że Stanisław zamieszkał w nowym lokum razem z jedną z kandydatek, które poznał w programie?

źródło: Instagram Rolnik szuka żony/Instagram Stanisława/Youtube

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry