Sandra Kubicka otwiera nowy biznes! Tym razem rusza na podbój gastronomii

9 czerwca 2022
Przez: : M.J

Sandra Kubicka niejednokrotnie potwierdziła swoją smykałkę do biznesu. Jak się okazuje, modelka nie spoczywa na laurach i znów rusza z kolejnym pomysłem. Tym razem spróbuje swoich sił w gastronomii. Zobaczcie więcej szczegółów na ten temat.

Kariera Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka odniosła duży sukces w świecie modelingu. Pomimo tego, próbowała również swoich sił w innych dziedzinach. Między innymi stworzyła firmę Sandra’s fit, w której ofercie znajdziecie pyszne kremy, pożywne granole, pobudzającą matchę oraz różnego rodzaju suplementy. Na rynku traficie na perfumy sygnowane jej nazwiskiem, a niedawno informowaliśmy Was o nowym projekcie modelki. Jak się wówczas okazało, Sandra wraz ze swoim partnerem Alkiem Baronem założyła markę Sandra’s Choices, w której dostaniecie ekologiczne produkty czystości.

ZOBACZ TAKŻE: Kubicka i Baron założyli nową, zaskakującą markę. Nie uwierzycie, co znajdziecie w jej ofercie

ZOBACZ TAKŻE: Sandra Kubicka i Baron rozstali się? Modelka w końcu wyznała prawdę!

Nowy biznes Kubickiej

Choć jej kariera nie zwalnia tempa, Sandra co bądź próbuje swoich możliwości w nowych dziedzinach. W jednym z wywiadów dla Jastrząbpost modelka zdradziła, że już niebawem rusza z kolejnym pomysłem. Jak się okazuje, Sandra od zawsze marzyła o tym, by spróbować swoich sił w gastronomii.

Sandra przyznała, że od zawsze jej marzeniem było to, by otworzyć punkt gastronomiczny na mapie Warszawy, w którym będzie serwowała zdrowie śniadania i matchę, którą uwielbia. W końcu postanowiła spełnić swoje marzenie:

“Miałam takie marzenie, aby mieć takie swoje małe miejsce, w którym serwuję matchę i pyszne śniadanka z kremami. I będzie takie miejsce na mapie Warszawy.” – zapowiedziała nowy biznes.

Sandra idąc za przykładem m.in. Ani Lewandowskiej już niedługo będzie serwowała swoje specjały w małej kawiarni. Będzie to również miejsce na mapie Warszawy, w którym będziecie mogli zapewne spotkać osobiście modelkę i jej ukochanego – Alka Barona.

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka

Myślicie, że nowy biznes Sandry Kubickiej okaże się strzałem w dziesiątkę?

Źródło: Jastrząbpost, Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej