”Skandal” w rodzinie królewskiej! MAJTKI księcia Harry’ego trafiły na aukcję! Nie uwierzycie za ile!

17 sierpnia 2022
Przez: : M.J

11 sierpnia br. na aukcję trafił dość nietypowy przedmiot, ściśle związany z rodziną królewską. Są to majtki księcia Harry’ego, których członek rodziny królewskiej pozbył się podczas swoich urodzin w Las Vegas. Zaznaczmy, że miało to miejsce w 2012 roku. Cena bokserek męża Meghan Markle przyprawia o zawrót głowy. Wiadomo również, kto zdecydował się na ich licytację.

Etykieta brytyjskiej rodziny królewskiej

Nie da się ukryć, że bycie wśród członków rodziny królewskiej wiąże się z wieloma zakazami i nakazami. Osoby związane z monarchią obowiązuje również szereg zasad, których nie należy łamać, aby nie psuć opinii.

ZOBACZ TAKŻE: Wyciekł tajny plan ewakuacji rodziny królewskiej – stworzono go wiele lat temu na wypadek wojny!

Można śmiało powiedzieć, że jednym z członków rodziny królewskiej, który od zawsze szokował swoim zachowaniem, jest książę Harry. Młodszy brat księcia Williama na swoim koncie ma mnóstwo ekscesów, o których swojego czasu huczało w brytyjskiej prasie i nie tylko. Księcia Sussex nazywano nawet „czarną owcą” rodziny królewskiej. Niemniej jednak z biegiem czasu coraz rozważniej podchodził do swojego zachowania.

Teraz po latach okazuje się, że podczas jednej z imprez w popularnym klubie ze striptizem w Las Vegas, książę Harry zapomniał zabrać ze sobą swojej bielizny. Intymna część garderoby trafiła na aukcję i wylicytowano ją za zawrotną kwotę.

Licytacja majtek księcia Harry’ego

Licytację bokserek księcia Harry’ego zainaugurowała była striptizerka Carrie Royale. Cena wywoławcza bielizny wnuka królowej Elżbieta wynosiła 10 tys. dolarów, jednak intymna część garderoby została wylicytowana za znacznie większą kwotę.

ZOBACZ TAKŻE: Kate i William wsparli Ukrainę łamiąc królewski protokół! Zełenski nie ukrywa wdzięczności

Właściciel klubu ze striptizem z San Diego, który w swoim lokalu ma zamiar zrobić swego rodzaju „muzeum”, zdecydował się wylicytować bokserki księcia za kwotę 250 tys. dolarów (ok. 1,1 mln zł). Jednak to nie koniec. Licytacja trwa do 30 września 2022 roku. Jeżeli natomiast cena dojdzie do miliona dolarów – aukcja zostanie zakończona.

ZOBACZ TAKŻE: Książę William walczy z nowotworem?! Niepokojące doniesienia tabloidu!

Warto również dodać, iż według wersji Carrie Royale, książę Harry zostawił swoją bieliznę w klubie ze striptizem, kiedy świętował w 2012 roku urodziny. Wówczas miał przebrać się w urodzinowy strój i zapomnieć zabrać bielizny. Jak donoszą media za oceanem, część dochodu z tej niecodziennej licytacji ma zostać przeznaczona na fundację Archewell – założonej przez Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Źródło: O2.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej