“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Kamil jest zakochany! Kim jest nowa partnerka byłego męża Izy?

5 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Kamil Węgrzyn, którego widzowie poznali w 5. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia wyznał, że jego serce jest zajęte. Były mąż Izabeli Juszczak w wywiadzie zdradził nieco więcej szczegółów na temat nowej relacji. Kim jest kobieta, która skradła jego serce?

Kamil i Iza w programie Ślub od pierwszego wejrzenia

Program stacji TVN w swoim założeniu ma dobranie ludzi tak, aby stworzyli oni udany związek małżeński. Jednak nie zawsze się to sprawdza. W 5. edycji eksperymentu społecznego ślub wzięli Kamil Węgrzyn i Izabela Juszczak. Choć początkowo widzowie nie wróżyli im świetlanej przyszłości ze względu na różnicę wieku, to świeżo upieczeni małżonkowie jeszcze przez jakiś czas od zakończenia programu kontynuowali swój związek.

Kamil i Iza ze Ślubu od pierwszego wejrzenia.
Kamil i Iza.

Niestety, ale po jakimś czasie okazało się, że Iza i Kamil mają inne spojrzenie na świat, a ich drogi oficjalnie się rozeszły. Warto jednak dodać, że byli małżonkowie nie żywią do siebie urazy, bo niejednokrotnie po rozstaniu pokazywali się w swoim towarzystwie.

ZOBACZ TAKŻE: Koniec małżeństwa Izy i Kamila! Nie tego spodziewali się fani

Teraz okazuje się, że serce uczestnika 5. edycji jest ponownie zajęte. Kamil w rozmowie z Co za tydzień wyjawił, że znalazł już miłość. Co jeszcze powiedział?

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Iza i Kamil się rozstali? Wściekły mężczyzna ostro zaapelował do hejterów

Partnerka Kamila ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Mężczyzna w rozmowie z Co za tydzień nie zdradził, kim jest jego obecna partnerka. Niemniej jednak uchylił rąbka tajemnicy i jak się okazuje, poznał swoją miłość na jednym z eventów, na którym obydwoje brali udział.

“Niedawno ktoś pojawił się w moim życiu, są to początki, więc zbyt wiele nie chcę zdradzać. Poznaliśmy się na jednym z eventów rozwojowych w Gdańsku pt. “Obudź się”. Wtedy tak naprawdę zaczęła się nasza przygoda”

Jak również przyznał, od czasu pojawienia się w programie miał wiele propozycji matrymonialnych. Niemniej jednak mężczyzna niechętnie umawiał się na spotkania z kobietami poznanymi w sieci. Postanowił poczekać, aż swoją wybrankę serca uda się mu poznać w realnym życiu i jak się okazuje, właśnie się to stało.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Kamilowi wszystkiego, co najlepsze. Być może już niebawem zdecyduje się ujawnić kobietę, której udało się skraść jego serce.

Źródło: cozatydzień / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej