Stępień zdradziła, ile przytyła w ciąży! W obcisłej sukience wyeksponowała ciążowe krągłości!

21 lutego 2021
Przez: : M.J

Magdalena Stępień zdradziła, ile przytyła w ciąży i przy okazji pokazała zdjęcie w obcisłej sukience, która idealnie podkreśliła jej ciążowy brzuszek. Jak się okazuje, partnerka Jakuba Rzeźniczaka jest już na półmetku i trzeba przyznać, że z dnia na dzień wygląda kwitnąco! Zobaczcie!

Baby boom w polskim show-biznesie

Zeszły rok to było prawdziwe baby boom w polskim show-biznesie. Wszystko wskazuje na to, że w 2021 roku również wiele znanych osób przywita na świecie swoje pociechy. Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Włodarczyk, Klaudia Halejcio, czy właśnie Magdalena Stępień już niebawem zostaną mamami i coraz chętnie pokazują swoje ciążowe krągłości na swoich profilach w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/p/CLZsJKPhjJG/

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak

Nie da się ukryć, że wiadomość o powiększeniu się rodziny piłkarza i modelki bardzo ich ucieszyła. Starają się oni celebrować ten czas, a Magda zdecydowanie wygląda kwitnąco z ciążowymi krągłościami. Od kiedy ogłosili, że zostaną rodzicami, na Instagramie Stępień pojawia się coraz więcej zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Tym razem przyszła mama dodając jedno z nich zdradziła, ile już przytyła w ciąży.

Zobaczcie również: Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak wybrali imię dla syna! Jest piękne i mało popularne!

https://www.instagram.com/p/CK1ub4xhmMA/

Musimy dodać, że pomimo kilku nadprogramowych kilogramów przyszła mama może się pochwalić zjawiskową sylwetką i gdyby nie ciążowy brzuszek nikt by nie powiedział, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Stępień zdradziła, ile przytyła w ciąży!

Wydawałoby się, że dopiero co Magda ogłosiła, że jest w ciąży, a za nią już ponad połowa. Po raz kolejny pokazała ciążowy brzuszek i jak wyznała w poście, przybyło jej już 8 kilogramów:

„No to zaczynamy 5 miesiąc 🙏🏼❤️ Ale ten czas leci 🥺 już ponad połowa za nami, 8 kg na plusie, mały kopie jak szalony chyba będzie piłkarz, w końcu genów nie oszukasz 🙈 Jednak to co najcenniejsze w życiu ma bezcenną wartość 🙏🏼 a jak u Was mamusie też takie dużeeeee brzuchy jak u mnie ?”

https://www.instagram.com/p/CLj_OwihoWv/

Jak zauważyło wiele osób, Magda promienieje jeszcze bardziej z każdym dodatkowym kilogramem. W komentarzach czytamy:

„Kochana młody rośnie jak na drożdżach 😂 ale Ty promieniejesz z każdym kilogramem ❤️❤️”

„Piękna przyszła mamusia ❤️”

„Pięknie wyglądasz 🔥”

My również podpisujemy się pod komentarzami internautów. Życzymy Magdzie i Jakubowi, aby ten czas był dla nich szczęśliwy!

Musicie przyznać, że Magda w ciążowy wygląda zjawiskowo!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej