Sylwia Przybysz ponownie blondynką! Tak jasnych włosów już dawno nie miała

25 maja 2021
Przez: : M.J

Sylwia Przybysz na swoim Instagramie zaprezentowała swoją metamorfozę, na którą się zdecydowała. Jak się okazuje, ukochana Janka Dąbrowskiego postanowiła wrócić do jasnych włosów. Musimy przyznać, że jest to bardzo odważna decyzja, niemniej jednak jej fani mieli okazję widzieć Sylwię w podobnej fryzurze! Pamiętacie?

Sylwia Przybysz kariera i życie prywatne

Swoją karierę Sylwia zawdzięcza social-mediom, dzięki którym wypłynęła na szerokie wody show-biznesu. Jest piosenkarką oraz Youtuberką, która zgromadziła całą rzeszę fanów w sieci. Tysiące Polaków pokochało również wykonywane przez nią covery znanych piosenek. Na swoim koncie ma debiutancki singiel, a w sieci jest jedną z najpopularniejszych Influencerek. Dodajmy, że profil Sylwii na Instagramie obserwuje niemal 2 miliony internautów!

W życiu prywatnym Sylwia związana jest z Jankiem Dąbrowskim, z którym doczekała się dwóch córeczek. Pola przyszła na świat w styczniu 2020 roku, a rok później 22 marca Janek i Sylwia po raz kolejny zostali rodzicami córeczki, której dali na imię Nela.

Zobacz także: Sylwia i Janek zdradzili płeć drugiego dziecka w niecodzienny sposób!

Od tamtego czasu na profilu Sylwii możemy obserwować zdjęcia z jej pociechami, jednak tym razem influencerka podzieliła się zdjęciem swojej metamorfozy. Jak się okazuje, postanowiła wrócić do jasnego koloru włosów!

Sylwia Przybysz w blond włosach

Sylwia relacjonowała na InstaStorie swoją wizytę w salonie fryzjerskim i podgrzewała ciekawość swoich obserwatorów. Jak zaznaczyła, zdecydowała się tym razem na coś zwariowanego. Jak widzimy, z jej głowy zniknął brąz i po raz kolejny Przybysz zdecydowała się na blond włosy!

Nowy kolor włosów Sylwii Przybysz.

Choć młoda gwiazda nie pokazała się w całej okazałości i jedynie widzimy nowy kolor jej włosów, to na pewno jej wierni fani dobrze pamiętają, jak wyglądała jakiś czas temu w równie jasnych włosach.

Jak Wam się podoba? Wolicie Sylwię w blond czy ciemnych włosach?

Źródło: Instagram Sylwii Przybysz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej