Połącz się z nami

„Taniec z gwiazdami”: Paulinę Sykut-Jeżynę zastąpi inna prowadząca?

nowa-prowadzaca-taniec-z-gwiazdami

Rozrywka

„Taniec z gwiazdami”: Paulinę Sykut-Jeżynę zastąpi inna prowadząca?

Już wkrótce na antenie Polsatu pojawi się 12. edycja TzG , jednak w nadchodzących odcinkach widzów czekać będą spore zmiany. Paulina Sykut-Jeżyna po kilku latach pożegna się z programem? Kim jest nowa prowadząca Tańca z gwiazdami?

12. edycja Tańca z gwiazdami

We wrześniu na antenie Polsatu pojawi się nowa 12. edycja Tańca z gwiazdami. Niedawno produkcja zakończyła przedstawianie dziesięciu gwiazd, które wezmą udział w tanecznym show. Tym razem szanse na zdobycie Kryształowej Kuli i wygranie nagrody w wysokości 100 tys. złotych otrzymali: Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Denis Urubko, Łukasz „Juras” Jurkowski, Magdalena Kajrowicz-Zapała, Radosław Liszewski, Piotr Mróz, Kinga Sawczuk, Wojciech Węcławowicz oraz Izabela Małysz. Widzowie nie ukrywali swojego rozczarowania doborem gwiazd, a w sieci aż roi się od komentarzy, w których niektórzy sugerują, że w nadchodzącej edycji TzG większymi gwiazdami będą sami tancerze.

Nowa prowadząca Tańca z gwiazdami. Co z Pauliną Sykut-Jeżyną?

Niedawno media obiegła informacja o tym, że po wielu latach współpracy ze stacją TVN, Izabela Janachowska postanowiła odejść do innej konkurencyjnej stacji. Wkrótce jeden z portali zasugerował, że Iza wróci na parkiet i wystąpi w nowej edycji Tańca z gwiazdami.

Jak się okazuje, Janachowska faktycznie przeszła do stacji Polsat i pojawi się w nowej edycji Tańca z gwiazdami, lecz nie jako tancerka, a jako prowadząca. Informacje te potwierdziła sama Izabela w rozmowie portalem Pomponik.pl. Czy zatem pozycja Pauliny Sykut-Jeżyny, która od lat prowadzi Taniec z gwiazdami, jest zagrożona? Nic z tych rzeczy. Janachowska dołączy do duetu Pauliny oraz Krzysztofa Ibisza.

„Taniec to moja pierwsza miłość, której poświęciłam połowę życia. Powrót do „Tańca z Gwiazdami” jest więc dla mnie jak powrót do domu, do korzeni. Ale wracam w całkiem nowej roli i nie ukrywam, że to wielkie wyzwanie. Trema prowadzącej to coś zupełnie innego, niż nerwy, jakie przed występem czuje tancerka. Ale bardzo się cieszę na to nowe zadanie. I jestem wdzięczna, że będę mogła liczyć na wsparcie tak doświadczonego duetu, jak Paulina i Krzysztof. Kochani, jesteście na mnie gotowi? Mam nadzieję, że zasłużę na „dyszkę” od widzów! (śmiech)zdradza Iza

Zobacz także: Izabela Janachowska pożegnała sie ze stacją TVN

Jak dodaje serwis Pomponik.pl, niebawem Izabela Janachowska pojawi się także w innych, ciekawych projektach stacji Polsat.

„”Taniec z gwiazdami” to nie jedyny format, w którym ją wkrótce zobaczymy. Stacja wierzy w jej potencjał i ma zamiar dać jej szansę rozwoju na wielu polach… już trwają dyskusje na temat jej udziału nie w jednym, a kilku formatach” – mówi źródło serwisu

Czekacie na 12. edycję Tańca z gwiazdami, która już we wrześniu pojawi się na antenie stacji Polsat?

źródło: Pomponik.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry