„The Voice of Poland 12”: Zjawiskowa sukienka Tomaszewskiej. Przyćmiła wszystkich

27 listopada 2021
Przez: : J.J

Małgorzata Tomaszewska na półfinały odcinek na żywo programu The Voice of Poland 12 wybrała zjawiskową sukienkę. Zobaczcie, jak prezentuje się podczas tego wieczoru! My nie możemy oderwać od niej wzroku

Półfinałowe kreacje Tomaszewskiej

Małgorzata Tomaszewska to jedna z prowadzących program The Voice of Poland. Małgosia niejednokrotnie podczas programu udowodniła swój świetny styl. Widzowie widzieli ją w przeróżnych stylizacjach. Od kombinezonów, stylowych garniturów po sukienki przeróżnej długości – mini, midi i maxi.

Małgorzata Tomaszewska podczas półfinału The Voice of Poland

Podczas półfinałowego odcinka Małgosia zaprezentowała się w dwóch zjawiskowych kreacjach. Pierwszą z nich była kobaltowa sukienka maxi. Jednak to druga kreacja Małgosi zwróciła na prowadzącą uwagę wszystkich oglądających.

Małgosia zaprezentowała się w długiej kreacji, o długości maxi uszytej z połyskującego złotego materiału z “lejącym” się dekoltem. Kreacja Tomaszewskiej uszyta jest asymetrycznie, eksponując zgrabne nogi prowadzącej.

Tomaszewska
Złota sukienka Tomaszewskiej

Zobacz także: Szałowa stylizacja Grzeszczak podczas półfinału The Voice of Poland 12! WOW

Program The Voice of Poland

Widzowie doczekali się już półfinałowego odcinka, w którym toczyła się zacięta walka o finał. Już 4 grudnia widzowie będą świadkami wielkiego finału. Uczestnicy, którzy dojdą do ostatniego odcinka stoczą walkę o tytuł najlepszego głosu w Polsce, nagrodę pieniężna w wysokości 50 tysięcy złotych oraz kontrakt fonograficzny z wytwórnią muzyczną.

Zobacz także: Jak przebiegł półfinał The Voice of Poland

Jak podobają się Wam stylizacje Małgosi Tomaszewskiej? My jesteśmy zachwyceni!

Źródło: Instagram Małgorzaty Tomaszewskiej, The Voice of Poland

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej