„Top Model 10”: Kto wejdzie do finału? Widzowie nie mają wątpliwości

17 listopada 2021
Przez: : W.M.

Już w dzisiejszym odcinku Top Model jury wyłoni finalistów, którzy walczyć będą o nagrodę pieniężną, kontrakt z agencją modelek i zdjęcie na okładce magazynu. Kto trafi do finału Top Model?

Nowy sezon Top Model

Top Model to jeden z najchętniej oglądanych programów stacji TVN. Reality-show, w którym najlepsi uczestnicy wyłonieni podczas castingów, mają szanse osiągnąć wielką karierę w modelingu, daje nadzieję dla spełnienie marzeń dla wielu osób. Kilkanaście modelek i modelki zamieszkało w specjalnym domu. Wszyscy musieli brać udział w licznych zadaniach, pokazach oraz oryginalnych sesjach zdjęciowych, a co tydzień z programu odpadała jedna osoba.

W 10. edycji Top Model do domu modelek i modeli zaproszeni zostali: Kacper Orenkiewicz, Bartosz Kloch, Wiktoria Pawliszewska, Olga Król, Łukasz Wasielewski, Arkadiusz Pydych, Aleksandra Skubis, Weronika Zoń, Dominika Wysocka, Julia Sobczyńska, Sophia Mokhar, Adam Lochyński, Mikołaj Krawiecki, Kacper Jasiński oraz Nicole Akonchong.

Kto będzie w finale Top Model?

Już za tydzień wielki finał Top Model, w którym udział wezmą trzy osoby, które najlepiej radziły sobie podczas Fashion Weeku. W ostatnim odcinku jury podziękowało za udział w programie Kacprowi i Weronice, jednak Michał Piróg skorzystał ze swojego przywileju i przywrócił do show Kacpra.

Zobacz także: Co działo się w ostatnim odcinki Top Model?

W programie wciąż pozostało pięcioro uczestników – Dominika, Kacper, Julia, Nicole oraz Julia. Do finału trafi jednak tylko troje z nich. Kto już za tydzień walczyć będzie o tytuł Top Model, nagrodę w wysokości 50 tys. złotych, kontrakt z agencją i zdjęcie na okładce magazynu Glamour?

Finaliści Top model 10
Kto będzie w finale Top Model 10?

Widzowie mają swoje typy. Na oficjalnym profilu Top Model internauci prześcigają się w opiniach, kto powinien trafić do finału.

“Dominika jest super, ale w finale widzę Mikołaja, Nicole i Julię”

“Mam nadzieje ze w finale bedzie kacper julia i mikolaj”

“Nicole, Julia, Mikołaj!!!!”

Zdania widzów są oczywiście podzielone. O tym, kto faktycznie trafi do finału, dowiemy się już dzisiaj. Półfinałowy odcinek Top Model o 21.35 na antenie TVN.

źródło: Instagram Top Model

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz