”TopFreedom”: Gwiazdy zrzucają staniki w słusznej sprawie! [ZDJĘCIA]

16 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Gwiazdy zdecydowały się odsłonić swoje biusty i coraz tłumniej pokazują zdjęcia topless. To wszystko w słusznej sprawie. Do walki ze społecznym tabu przyłączyły się m.in. Blanka Lipińska, Maja Ostaszewska, czy Ewa Skibińska. Wszystko po to, aby odsłanianie piersi przestało być w naszym kraju karalne.

Akcja #TopFreedom

Znane osoby co jakiś czas nagłaśniają tematy, który w naszym kraju wciąż pozostają w sferze tabu. Tym razem przyłączyły się do pomysłu aktywistek z topfreedom.pl, które są przeciwne seksualizacji kobiecych piersi, jeżeli chodzi o karmienie piersią, czy opalaniu się topless.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowska topless prezentuje umięśnione ciało! Wygląda NIEZIEMSKO!

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele zdjęć gwiazd, które zdecydowały dołączyć do akcji i tym samym stanąć do walki z nierównością płci w pokazywaniu odkrytej klatki piersiowej. Wszystkie wypowiedziały się w podobnym tonie. Lipińska podkreśliła na swoim Instagramie, że od wielu lat mnóstwo kontrowersji wzbudza jej opalanie się bez stanika podczas wakacji.

Gwiazdy pozują topless w słusznej sprawie

Ewa Skibińska na swoim profilu w mediach społecznościowych zadała swoim obserwatorom pytanie:

“Czy rzeczywiście zdjęcie koszulki jest wciąż w Polsce „nieobyczajnym wybrykiem”?”

Jak również podkreśliła, wciąż na polskich plażach kobiety opalające się topless są rzadkością, co zdecydowanie powinno ulec zmianie.

Blanka Lipińska podkreśliła, że w innych europejskich krajach opalanie się przez kobiety topless jest czymś normalnym. Jak zauważyła:

ZOBACZ TAKŻE: Blanka Lipińska paraduje topless przy dzieciach. „Nie wstydzi się Pani?”. Jest komentarz

“Za granicą widok piersi na plaży albo całkowicie nagich ludzi (jak np. na PUBLICZNEJ plaży w Barcelonie) to coś absolutnie normalnego. Chcemy być tacy „europejscy”…może już zatem czas wyjść z zaścianka i zacząć tacy być ?”

Do akcji #topfreedom przyłączyli się również Paulina Holtz, Monika Dryl, Maja Ostaszewska, czy nawet Andrzej Chyra, który dodał również od siebie kilka słów.

ZOBACZ TAKŻE: Ania Wendzikowska pozuje topless w łóżku – odważnie!

“UWOLNIJMY PIERSI I TORSY Z NIEWOLI FAŁSZYWEJ PRZYZWOITOŚCI!”

Akcja ma na celu przede wszystkim dążenie do równości i nietraktowaniu kobiecego ciało, jako tematu tabu, który wzbudza wciąż kontrowersje. Czy to jednak oznacza, że wszystkie kobiety powinny na plażach i basenach chodzić topless? Nic bardziej mylnego. Jak wyjaśniła pomysłodawczyni akcji:

“Nie namawiamy nikogo do rozbierania się. Prawo do decydowania o swoim ciele to również prawo do zakrywania się. Ważne, żeby staniki i hidżaby były wyborem, a nie przymusem.”

Co sądzicie o opalaniu się topless?

Źródło: Instagram /topfreedom.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej