“Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”: kolejny uczestnik ujawniony! To znany i uwielbiany aktor!

15 stycznia 2022
Przez: : MC

Produkcja Twoja Twarz Brzmi Znajomo podzieliła się informacjami o kolejnym uczestniku zbliżającej się 16. edycji. Okazuje się, że w muzycznym programie wystąpi znany aktor.

Informacje o programie

Muzyczny program Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawił się na antenie Polsatu już w 2014 roku. Od lat cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy uczestników jak i ich metamorfozy.

Zobacz także: Wszyscy zwycięzcy TTBZ

Przypomnijmy, że w programie udział biorą znane osobistości, których zadaniem jest wcielenie się w postać znanego muzyka i wykonanie utworu. Kluczową rolą jest jak największe odwzorowanie oryginalnego utworu. Mowa nie tylko o intonacji głosu, ale również wyglądzie, mimice twarzy, zachowaniu jak i ruchu scenicznym.

Uczestnicy programu pod okiem ekspertów uczęszczają na lekcje tańca i śpiewu. Ich występy ocenia jury, a pod koniec każdego odcinka wyłaniany jest zwycięzca, który przekazuje pieniądze na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Ujawniony kolejny uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Produkcja sukcesywnie dzieli się z widzami nowymi informacjami. Na dniach dowiedzieliśmy się, że w najnowszej, 16. edycji wystąpi Karolina Pisarek, Viki Gabor oraz Anna Jurksztowicz. Tym razem poinformowano, że do ich grona dołączył również Patryk Cebulski.

Zobacz także: Kiedy premiera 16. edycji TTBZ?

Patryk Cebulski
Patryk Cebulski uczestnikiem muzycznego show

Patryk Cebulski jest znanym i uwielbianym przez widzów aktor telewizyjny i filmowy. Zadebiutował na szklanym ekranie wcielając się w rolę Krzysztofa Żarka w Szpitalu. Zagrał również w takich produkcjach jak Barwy Szczęścia, Szkoła czy Kowalscy Kontra Kowalscy.

Będziecie kibicować Patrykowi?

źródło: Instagram TTTBZ, Patryka Cebulskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej