“Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17”: Zdradzono nazwisko pierwszego uczestnika! To dobrze znany aktor

23 czerwca 2022
Przez: : M.J

Przed nami kolejna edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo uwielbianego przez ogromną część widzów. Do tej pory, informacja kto wystąpi w jesiennej edycji stała pod znakiem zapytania. Jak się okazuje, powoli poznajemy pierwszych uczestników. Zobaczcie, kto wystąpi w najnowszym sezonie muzycznego show Polsatu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który od lat zajmuje stabilne miejsce w polskiej telewizji. Muzyczne show została bardzo ciepło przyjęte przez widzów, którzy co edycję chętnie zasiadają przed szklane odbiorniki śledząc występy nowych uczestników. Ostatnią, szesnastą edycję wygrał Danzel, a podczas finałowego odcinka produkcja zapowiedziała kolejną edycję, która będzie miała miejsce na jesień tego roku.

Zbliżając się coraz bliżej do najnowszej edycji ujawnia się coraz więcej szczegółów dotyczących obsady. Ostatnio informowaliśmy Was, że miejsce Krzysztofa Cugowskiego zajmie Robert Janowski, który nie tylko wygrał 15 sezon programu ale również w ubiegłym zastępował podczas jednej z nieobecności Michała Wiśniewskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Wyciekło nazwisko nowego jurora w kolejnej edycji! Kogo zastąpi?

Kto wystąpi w 17 edycji muzycznego show?

Fani programu z zapartym tchem czekają na informacje zdradzające, kogo zobaczymy w gronie uczestników w kolejnej edycji rozrywkowego show Polsatu.

Portal Pomponik dotarł do informacji, że pierwszym uczestnikiem, który nawiązał współpracę z produkcją będzie Michał Milowicz – znany aktor i piosenkarz, uwielbiany przez ogromną część Polaków:

“O jego talent wokalny, taneczny i aktorski chyba nikt nie musi się martwić. Cała Polska kocha jego role filmowe, zwłaszcza w komediach, ale tu pokaże się z nieco innej strony i będzie miał szansę zaprezentować swój warsztat w różnych wersjach. Nie ulega wątpliwości, że ma spore szanse wygrać cały program” – zdradziła bliska osoba z otoczenia Milowicza.

ZOBACZ TAKŻE: Nowa wersja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo już niebawem! Poznajcie zasady talent-show Starstruck

Kim jest Michał Milowicz?

Michał Milowicz to polski aktor i piosenkarz. Na swoim koncie ma liczne role nie tylko w serialach telewizyjnych ale również na wielkim ekranie. Dodatkowo chwyta się innych zajęć. W 2004 wspólnie z przyjaciółmi otworzył klub muzyczny Maska w Warszawie, a u szczytu kariery rozpoczął przygodę z firmą deweloperską.

ZOBACZ TAKŻE: Informacje zawodowe i prywatne na temat Michała Milowicza

Informacje o udziale Michała Milowicza obecnie nie została oficjalnie potwierdzona. Jedno jest pewne, jeśli Michał Milowicz faktycznie wystąpi w kolejnej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zapowiada się ogromne widowisko z jego udziałem!

Michał Milowicz
Michał Milowicz

Zgadzacie się? Jak oceniacie wybór pierwszego uczestnika?

Źródło: Pomponik, Instagram Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej