Wielka metamorfoza Szczeny – Rysiek z “Chłopaków do wzięcia” zmienił się nie do poznania!

23 czerwca 2021
Przez: : MC

Rysiek Szczena Dąbrowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów programu Chłopaki do wzięcia. Okazuje się, że uczestnik produkcji przeszedł ogromną metamorfozę. Jest nie do poznania! Koniecznie zobaczcie jego najnowsze zdjęcia!

Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia to serial dokumentalny, który od lat cieszy się ogromną popularnością. Widzowie ochoczo śledzą losy bohaterów, którzy mimo przeciwności losu szukają swojego szczęścia w miłości. W programie poznajemy historie samotnych mężczyzn, którzy są gotowi na poważny związek.

Zobacz także: Ryszard Dąbrowski pijany podczas gali MMA VIP 3

Jednym z bohaterów programu jest Rysiek Szczena Dąbrowski, który dał się poznać jako pewny siebie, charyzmatyczny i pełen energii mężczyzna. Mimo swojej trudnej i kryminalnej przeszłości udało mu się poznać miłość życia. Wraz z Asią Wielochą tworzą udany związek od blisko 8 lat. Co więcej, para zaledwie kilka miesięcy temu doczekała się swojego pierwszego dziecka.

Zobacz także: Asia i Rysiek zostali rodzicami
Zobacz także: Asia i Rysiek wzięli ślub?

Wielka metamorfoza Szczeny

Całkiem niedawno Ryszard dołączył do federacji MMA VIP, założonej przez Marcina Najmana. Zaledwie tydzień temu Rysiek stoczył swoją pierwszą walkę, wygrywając z raperem Psychotropem. Jak sam powiedział, zdecydował się na udział w walce, aby zarobić pieniądze, które umożliwią mu wyciągnięcie swojej partnerki Asi z domu samotnej matki. Przypływ gotówki, liczne współprace i rozwój kariery medialnej sprawił, że Rysiek diametralnie zmienił swój wizerunek.

Co więcej, bohater Chłopaków do wzięcia założył konto na Instagramie, na którym publikuje relacje z przygotowań do kolejnej walki. Na jego profilu znajdziemy również wiele zdjęć, pokazujących wielką zmianę wizerunku. Tylko spójrzcie:

Pod zdjęciami Ryśka nie brakuje komentarzy pełnych komplementów i miłych słów. Internauci przyznają, że gołym okiem widać wielkie zmiany w życiu Szczeny.

“Rysiu widać zmiany na lepsze🔥”

“Przystojniak”

“Elegancki”

“Coraz lepiej wyglądasz” – czytamy w komentarzach.

Trzeba przyznać, że Szczena przeszedł ogromną metamorfozę. Jak Wam się podoba?

źródło: Instagram Ryszarddabrowski, Chlopakidowziecia_polsat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej