Wpadkę Jennifer Lopez zobaczyły miliony! Artystce pękły spodnie na scenie! [WIDEO]

4 lipca 2022
Przez: : M.J

Jennifer Lopez jest profesjonalistką pod każdym względem, a jej koncerty za każdym razem przyciągają tysiące widzów. Piękna latynoska na scenie robi prawdziwe show, jednak jak się okazuje, nawet najlepszym zdarzają się wpadki. Tym razem artystce podczas koncertu w Chicago pękły spodnie na szwie, a filmik w mgnieniu oka obiegł media. Jak wyszła z opresji?

Fenomen Jennifer Lopez

J.LO jest niekwestionowaną gwiazdą, która nie miała łatwej drogi, aby wzbić się na sam szczyt. W dokumencie, który niedawno pojawił się w serwisie Netflix pt. Halftime, możemy bliżej poznać życie gwiazdy, której udało się spełnić amerykański sen.

ZOBACZ TAKŻE: To koniec związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza!

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

W kameralnym dokumencie zobaczymy różne aspekty zróżnicowanej kariery J.LO. Gwiazda otworzyła się nieco bardziej przed kamerami i choć wielu mogłoby się wydawać, że jej życie jest usłane różami, to nic bardziej mylnego. Ciągły stres, który towarzyszy artystce daje się we znaki, a 37-lat spędzonych w show-biznesie niejednokrotnie odbijało się na jej zdrowiu.

ZOBACZ TAKŻE: Super Bowl 2020: Shakira i Jennifer Lopez przejdą do historii!

Niemniej jednak J.LO od lat udowadnia swój profesjonalizm. Od lat jest również uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Pomimo iż niebawem skończy 53-lata, to nadal zalicza się do grona najseksowniejszych kobiet.

Wpadka Jennifer Lopez

Jak widzimy, również największym gwiazdom zdarzają się wpadki. 7 czerwca latynoska piękność rozpoczęła trasę koncertową po USA – It’s My Party: The Live Celebration. Tym samym J.LO pojawi się w 24 miastach, aby zagrać dla swoich fanów na żywo. Jednak podczas ostatniego z koncertów w Chicago doszło do wspomnianej wpadki.

Lopez znana jest ze swoich krągłych kształtów i z tego, że jej występy są pełne zmysłowych choreografii. Tym razem jednak obcisły strój gwiazdy nie wytrzymał. Choć występ J.LO z pękniętymi spodniami w mgnieniu oka stał się wiralem w sieci, to, jak widzimy artystka nie zamierzała przerywać występu. Jednak to nie koniec.

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lopez KUSI swoim tańcem na RURZE! W tak odważnej roli jeszcze jej nie widzieliśmy!

Jak się okazuje, to sama J.LO wypuściła nagranie do sieci, pokazując tym samym, że ma ogromny dystans do siebie. Warto również podkreślić, że w niespełna 24h nagranie zobaczyło niemal 3 miliony ludzi. W komentarzach nie brakuje pozytywnych wpisów. Wielu fanów gwiazdy podkreśla, że po raz kolejny pokazała, iż jest “zwykłą dziewczyną z Brooklynu”.

Źródło: Instagram J.LO / TikTok

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej