Dzień Matki 2022. Zobaczcie, które gwiazdy świętują Dzień Mamy po raz pierwszy

26 maja 2022
Przez: : J.J

26 maja w Polsce obchodzony jest w Dzień Matki. Sprawdźmy, które gwiazdy i celebrytki świętują ten dzień w nowej roli.

Dzień Mamy

26 maja w Polsce obchodzony jest Dzień Matki. To wyjątkowa okazja, aby podkreślić, jak ważne w naszych życiach są mamy. Składamy im życzenia, wręczamy kwiaty i prezenty, dzielimy się ciepłym słowem. Znane nam gwiazdy także nie zapominają o swoich mamach. W tym wyjątkowym dniu Instagram pełen jest zdjęć i wpisów z życzeniami dla swoich rodzicielek. Część z nich w swoich w postach chętnie chwali się swoimi mamami, natomiast nie brakuje wpisów gwiazd, które również świetnie sprawdzają się w tej roli i dla których ten dzień jest szczególnie ważny.

Sprawdziliśmy, które gwiazdy polskiego show-biznesu w tym roku Dzień Mamy świętują pierwszy raz ze swoimi pociechami.

Te gwiazdy świętują dzień mamy po raz pierwszy

Ania Sowińska

Anię Sowińską możecie kojarzyć pod pseudonimem Mała z programu Warsaw Shore.Ekipa z Warszawy Była uczestniczka reality-show 1 stycznia 2022 roku wraz z mężem – Arturem Sowińskim powitała na świecie swoją pierwszą pociechę – synka Natana.

Anna Sowińska
Ania Swoińska z synkiem Natanem

Agnieszka Łyczakowska

Wojtek i Agnieszka, których poznaliśmy w programie Ślub od pierwszego wejrzenia, a dokładnie w 4 jego edycji również z początkiem stycznia po raz pierwszy zostali rodzicami. Agnieszka chętnie dzieliła się z internautami przebiegiem ciąży i przygotowaniami do macierzyństwa. Uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia została mamą Antosi.

Zobacz także: Agnieszka Łyczakowska została mamą

Joanna Lazar

Niedługo później do grona szczęśliwych i dumnych mam dołączyła Joanna Lazar, którą również mogliście poznać w programie Ślub od pierwszego wejrzenia 4. Asia choć w programie nie znalazła miłości po zakończonym programie poznała mężczyznę swojego marzeń, z którym założyła rodzinę. Para przywitała na świecie córeczkę, której nadali imię Zosia.

Joanna Opozda

Wraz z końcem lutego na świat przyszła długo wyczekiwana pociecha Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Przebieg ciąży nie był dla Asi najłatwiejszym czasem. Pojawienie się na świecie chłopca – Vincentego sprawiło, że życie Joasi zmieniło się o 180 stopni. Dziś dumna mama chętnie dzieli się zdjęciami synka i urokami macierzyństwa.

Zobacz także: Joanna Opozda otworzyła się na temat macierzyństwa. Szczere wyznanie aktorki

Anna Czartoryska-Niemczycka

Kolejną z gwiazd, która dołączyła do grona szczęśliwych mam jest Anna Czartoryska-Niemczycka. W święta Wielkanocne dumna mama pochwaliła się, że jej synek Stefan jest już na świecie. Jest to czwarta pociecha aktorki.

Wszystkim Mamom życzymy wszystkiego najlepszego!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej