Adriana Kalska zaprezentowała się w nowej fryzurze! Fani porównali aktorkę do… Nie uwierzycie!

17 stycznia 2022
Przez: : M.J

Adriana Kalska na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. Choć obserwatorzy jej profilu zgodnie przyznali, że metamorfoza aktorki bardzo przypadła im do gustu, to nie mogą się oprzeć wrażeniu, że przypomina im amerykańskiego piosenkarza… Zobaczcie!

Co wiemy o Adzie Kalskiej?

Ada Kalska od 2008 roku prężnie działa w aktorstwie i bez wątpienia nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Choć od lat pojawia się w filmach i serialach, jak i na deskach teatrów w całej Polsce, to największą popularność zyskała wcielając się w rolę Izabeli Chodakowskiej w serialu M jak miłość, gdzie do tej pory gra u boku Mikołaja Roznerskiego.

Ada i Mikołaj tworzyli nie tylko parę na ekranie, ale również w życiu prywatnym. Byli razem przez cztery lata i wielu widzów M jak miłość kibicowało ich relacji. Choć zarówno Ada, jak i Mikołaj nie byli za bardzo wylewni na temat swojego życia prywatnego, to można śmiało powiedzieć, że tworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Dlatego też nie dziwi chyba nikogo fakt, że wiadomość o ich rozstaniu odbiła się szerokim echem w mediach.

Iza i Marcin z M jak miłość.
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się w życiu prywatnym.

Zobacz także: Adriana Kalska potwierdziła rozstanie z Mikołajem Roznerskim!

Zobacz także: Co dalej z Izą i Marcinem z M jak miłość po rozstaniu aktorskiej pary?

Adriana oprócz tego, że występuje w serialu telewizyjnej dwójki, gra również główną postać w serialu stacji TVN7 Papiery na szczęście. Nie da się ukryć, że widzowie pokochali graną przez nią bohaterkę i z chęcią śledzą losy serialowej Marty.

Tym razem Ada pokazała zdjęcia z planu filmowego do serialu Papiery na szczęścia, a nowa fryzura zdecydowanie przypadła do gustu jej fanom. Zobaczcie, do kogo porównali aktorkę.

Adriana Kalska w lokach-do kogo jest podobna?

Zawód aktorki wymaga częstych metamorfoz. Tym razem Kalska zaprezentowała się w tzw. afro lokach, które całkowicie zmieniły jej wygląd. Pod postem internauci porównali aktorkę do Michaela Jacksona…

“Myślałam w pierwszej chwili, że to Michael Jackson 😍”

“😂Jak Michael Jackson”

“Dokładnie też to pomyślałam 😂”

Nowa fryzura Ady Kalskiej.
Adriana Kalska w afro lokach.

Pojawiło się również mnóstwo wpisów, w których fani Kalskiej nie kryją zachwytu nad jej najnowszą metamorfozą:

“Fajny fryz❤️”

“Cudnie😍❤️jakie fryzurki🤩wystrzałowo💥”

“Super wyglądasz w afro lokach😍”

Musimy przyznać, że to rzadkość widzieć aktorkę w takim wydaniu. Niemniej jednak musimy również podkreślić, że w przypadku Ady idealnie pasuje powiedzenie “ładnemu, we wszystkim ładnie”.

Podzielacie zdanie internautów? Kogo Wam przypomina Ada w falowanych włosach?

Źródło: Instagram Adriany Kalskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej