Dagmara Kaźmierska pochwaliła się efektami liposukcji brzucha! Powalający efekt!

24 czerwca 2022
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska, która jest niekwestionowaną gwiazdą programu Królowe życia, niedawno przeszła zabieg liposukcji. Na jednym z profili w mediach społecznościowych celebrytki pojawiło się nagranie, na którym zaprezentowała swój brzuch. Musimy przyznać, że efekt jest powalający!

Fenomen Dagmary Kaźmierskiej

Choć Dagmara Kaźmierska ma za sobą kryminalną przeszłość, to nie stanęło jej to na przeszkodzie, aby zdobyć popularność. Od kiedy pojawiła się w pierwszym sezonie programu Królowe życia, niemal od razu przysporzyła sobie sympatię widzów.

ZOBACZ TAKŻE: Edzia zabrała głos w sprawie konfliktu z Dagmarą Kaźmierską! To naprawdę koniec ich przyjaźni?

Nie da się ukryć, że Kaźmierska wraz z przyjaciółmi podbili serca widzów i mało kto wyobraża sobie program stacji TTV bez charyzmatycznej celebrytki. Dagmara uchodzi również za jedną z najszczerszych osób w świecie polskiego show-biznesu i nie istnieją dla niej tematy tabu. Sama również nigdy nie ukrywała zamiłowania do zabiegów medycyny estetycznej, z których chętnie korzysta.

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska pokazała pierścionek zaręczynowy! Szykuje się ślub?

Nie tak dawno gwiazda Królowych życia zdecydowała się poddać zabiegowi liposukcji. Podkreślmy, że coraz więcej znanych osób decyduje się właśnie na ten zabieg, dzięki któremu wyraźnie zmienia się sylwetka. Teraz na profilu Dagmary Kaźmierskiej na TikToku możemy zobaczyć efekty. Widać różnicę? Zdecydowanie!

Dagmara Kaźmierska po zabiegu liposukcji

Profile w mediach społecznościowych Kaźmierskiej cieszą się ogromną popularnością. Na TikToku gwiazda często publikuje nagrania, na których prezentuje internatom odzież ze swojego butiku. Jedno z nich szczególnie zwraca uwagę, gdyż możemy dostrzec na nim niemal “sześciopak” na brzuchu Dagmary.

Fani również zwrócili na to uwagę, bo jak czytamy w komentarzach:

“Pani Dagmarko, co za zarys brzuszka! Pięknie, sześciopak się robi👌👌 szacun🔥”

“Pani Dagmaro proszę zdradzić, jaką dietę Pani stosuje”

“Ja chcę taką figurę”

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska zdradziła drugie imię Conana! Można się zdziwić

Nie da się ukryć, że szczupła sylwetka i podkreślone mięśnie brzucha Kaźmierskiej, to pierwsze co rzuca się w oczy. Musimy również przyznać, że Dagmara wygląda rewelacyjnie!

Źródło: TikTok / Instagram Dagmary Kaźmierskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej