Połącz się z nami

Ekipa Friza się rozpada? Projekt Karola Wiśniewskiego naprawdę dobiega końca?

Ekipa

News

Ekipa Friza się rozpada? Projekt Karola Wiśniewskiego naprawdę dobiega końca?

Ostatnimi czasy w sieci pojawia się wiele spekulacji o tym, że Ekipa Friza zaczyna mieć problemy. Co spowodowało, że coraz więcej internautów obawia się, że projekt Friza dobiega końca?

Ekipa Friza

Nie da się ukryć, że Ekipa, której założycielem jest Friz, czyli Karol Wiśniewski, należy do czołówki polskich influencerów i twórców internetowych. Co więcej, grupa młodych ludzi cały czas zaskakuje swoich fanów coraz to nowymi projektami. Praca w sieci pozwala im nie tylko spełniać marzenia, ale także zarabiać naprawdę ogromne sumy pieniędzy.

Niedawno sam Friz podjął się nowego projektu Twoje 5 minut, który z grupy młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoją karierę w sieci, ma za zadanie wyłonić najlepszą z nich. Zwycięzca otrzyma kontrakt, a także stanie się częścią Projektu Genzie, który jest jeszcze owiany tajemnicą.

Ekipa
Friz i Ekipa

Zobacz także: Nowy Projekt Friza! Kto zwycięży Twoje 5 minut?

Zbliża się koniec Ekipy Friza?

Fanów Ekipy są zaniepokoił fakt, że większość jej członków zaczęło pracować nad własnymi projektami. Zaniepokoił fakt, że na Instagramie Wujka Łukiego widnieje informacja, w której podaje, że jest managerem jedynie Fusialki, Friza i Poczciwego Krzycha.

Oprócz tego, w sieci już od jakiegoś czasu pojawiają się plotki o konflikcie Marcysi i Wersow. Jeszcze bardziej się nasiliły, w chwili, gdy dziewczyna Tromby skomentowała jeden z filmów Weroniki Sowy na Youtube. Dziewczyna zaznaczyła tam, że raczej nie weźmie udziału w jednej z serii nagrywek narzeczonej Friza. Internauci od dawna mają wrażenie, że ekipowiczkom trudno znaleźć wspólny język.

Zobacz także: Ile Friz zapłacił za pierścionek zaręczynowy?

Kolejnym z powodów, dla których mówi się o rozpadzie Ekipy Friza są jego zaręczyny z Wersow. Niektórzy twierdzą, że to wyraźny znak ku temu, że oboje w najbliższym czasie będą chcieli zamieszkać we dwoje i skupić się na zakładaniu rodziny. Oprócz tego, za jakiś czas kończy się umowy wynajmu domu, w którym obecnie wszyscy mieszkają.

Myślicie, że Ekipa Friza naprawdę może rozpaść się w najbliższej przyszłości?

źródło: Instagram Friza/Youtube

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry