Gdzie oglądać pogrzeb Elżbiety II na żywo online? [TRANSMISJA]

19 września 2022
Przez: : M.J

19 września o godzinie 12:00 polskiego czasu rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe królowej Elżbiety II. Nie da się ukryć, że ostatnie pożegnanie brytyjskiej monarchini będzie śledzone przez telewizje na całym świecie. Transmisje będą emitowane także na antenach polskiej telewizji. Sprawdź, gdzie zobaczyć transmisję za darmo online!

Śmierć i pogrzeb Elżbiety II

Królowa Wielkiej Brytanii zmarła 8 września 2022 roku. Była najdłużej panującą monarchini na Wyspach Brytyjskich zasiadając na tronie przez siedem dekad. Po śmierci królowej tron objął Karol III, który jest najstarszym synem Elżbiety.

ZOBACZ TAKŻE: Na co zmarła Elżbieta II? W odchodzeniu królowej było coś niezwykłego…

Ceremonia pogrzebowa Elżbiety II rozpoczęła się w poniedziałek 19 września. Przez ostatnich kilka dni Brytyjczycy przygotowywali się do tej uroczystości. Warto również podkreślić, że swoją obecność potwierdziło wielu przywódców państw. Niemniej jednak brytyjski rząd nie do wszystkich wysłał zaproszenia, aby mogli uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu królowej.

ZOBACZ TAKŻE: Oni nie zostali zaproszeni na pogrzeb Elżbiety II.

Gdzie oglądać online pogrzeb Elżbiety II

Wydarzenie z pożegnania królowej będzie transmitowane na całym świecie. Tym samym daje nam to możliwość zobaczenia ostatniej drogi brytyjskiej monarchini. W polskiej telewizji relacje z ostatniego pożegnania będą emitowane na kanałach TVN 24, TVP1 i TVP Info. Transmisję z pogrzebu zobaczymy również online. Jednym z kanałów, który transmituje ceremonię pogrzebową Elżbiety II online na żywo w serwisie YouTube jest Sky News.

ZOBACZ TAKŻE: Elżbieta II przed śmiercią księcia Filipa zawarła pakt ze swoim mężem. Mało kto o tym wiedział

W serwisie YouTube znajdziemy również kanał Royal Family. Tam również na bieżąco emitowane są wydarzenia z Wielkiej Brytanii.

ZOBACZ TAKŻE: Wyciekły informacje, jak wyglądały ostatnie dni przed śmiercią Elżbiety II

Źródło: YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej