Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Maurycy zostawił Luizę?! Niespodziewana decyzja!

Maurycy musiał wybrać nowej uczestniczce parę

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Maurycy zostawił Luizę?! Niespodziewana decyzja!

W dzisiejszym odcinku do Hotelu Paradise wkroczyła kolejna, atrakcyjna uczestniczka, która wybrała Maurycego. Czy zatem pozycja Luizy jest zagrożona? Zobaczcie więcej informacji na ten temat! Hotel Paradise 3: Maurycy zostawił Luizę?!

Hotel Paradise – trzecia edycja

Na naszych szklanych ekranach z odcinka na odcinek rozkręca się trzecia edycja popularnego i uwielbianego przez wiele widzów reality-show Hotel Paradise. Do stałego składu wciąż dochodzą nowe osoby, a dla niektórych z uczestników udział w programie już się zakończył.

Nowa uczestniczka – atrakcyjna Sara

W dzisiejszym odcinku poznaliśmy kolejną atrakcyjną uczestniczkę – Sarę, która już na wstępie dała się poznać jako pewna siebie kobieta:

„Uważajcie, bo późno przyszłam, ale wcale nie zamierzam szybko wychodzić” – powiedziała na wstępie.

Sara poznała męskie grono uczestników, kiedy zamknięci byli w drewnianej skrzyni. Nowa uczestniczka miała wybrać jednego z mężczyzn nie widząc ich, a oceniając jedynie ich namalowane przez siebie karykatury, pokazany kawałek ciała oraz po odpowiedziach na zadane przez nią trzy pytania.

Zobacz także: Więcej informacji na temat nowej uczestniczki – Sary!

Sara wybrała Maurycego, który do tej pory był partnerem Luizy. Para wybrała się na atrakcję, jaką były skutery wodne. Od razu nawiązała się między nimi nić porozumienia.

Ciężka decyzja Maurycego

Maurycy otrzymał możliwość wybrania partnera dla nowej uczestniczki. Mógł również wytypować siebie. Choć wydawało się, że Luiza i Maurycy dobrze się dogadują, Maurycy zostawił Luizę decydując, że to on będzie nowym partnerem Sary. Co na to Luiza? Taka decyzja dotychczasowego partnera nieco ją zdziwiła. Wyraźnie zawiedziona, przyznała:

„No jest mi nieco przykro, bo z Maurycym dobrze mi się rozmawiało, jednak chciałam z nim być w parze i chciałam z nim budować relację, no ale wyszło, jak wyszło…”

Spodziewaliście się takiej decyzji po Maurycym? Jak myślicie co przyniosą kolejne odcinki?

Zobacz także: Maurycy i Luiza zostali parą po programie?

Źródło: Instagram hotelparadise__

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry