Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Były uczestnik wróci do programu? Internauci już wiedzą, kto nim będzie!

Uczestnicy Hotelu Paradise 4.

News

„Hotel Paradise 4”: Były uczestnik wróci do programu? Internauci już wiedzą, kto nim będzie!

Produkcja Hotelu Paradise nie pozwala się nudzić widzom. Jak wynika z komentarzy, które znaleźliśmy w sieci, w zazibarskim hotelu ponownie zamelduje się uczestnik, który miał już szansę spróbować swoich sił w programie. Kto nim będzie? Przekonajcie się!

Hotel Paradise 4

Z każdym odcinkiem w Hotelu Paradise dzieje się coraz więcej. Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania z programem pożegnała się Oha. Niedługo później do zanzibarskiego hotelu wprowadziła się nowa uczestniczka Inga, która swoją urodą urzekła męską część uczestników.

Zobacz także: Inga spotyka się z Arturem, który wygrał Hotel Paradise 2?

Nie da się ukryć, że największym zaskoczeniem okazała się jedna z ostatnich konkurencji, w której udział brali jedynie panowie. Mieli odpowiedzieć na pytania dotyczące ich programowych partnerek. Niemniej jednak, to właśnie Michał musiał przełknąć gorycz porażki, a co więcej oznajmić Launo, że wraca do Polski.

Zobacz także: Launo odpadła, ale wróci do Hotelu Paradise? Możecie się zaskoczyć!

Klaudia Launo Kardel.
Launo odpadła z Hotelu Paradise.

Podczas kolejnego Rajskiego Rozdania, to panowie będą na zagrożonej pozycji. Jak do tej pory w Hotelu Paradise była równa liczba uczestników, co oznaczało, że już niebawem w programie powinien pojawić się nowy uczestnik. Internauci już wiedzą, kto ponownie zamelduje się w programie.

Zobacz także: Miłosz opuści program?

Były uczestnik wróci do Hotelu Paradise?

Na oficjalnym profilu programu na Instagramie widzowie chętnie komentują losy uczestników show. Tym razem wśród wpisów pojawiło się wiele komentarzy, w których możemy przeczytać, że to właśnie Janek Pyrek dostanie szansę od produkcji i zawita ponownie w Hotelu Paradise.

“Wrócił Janek”

“Janek wrócił”

Screen z Instagrama Hotelu Paradise.
Screen z Instagrama Hotelu Paradise.

Przypomnijmy, że Janek niezbyt długo miał szansę pozostać w programie. Wiktora z Miłoszem mieli wskazać uczestnika, który według nich powinien odpaść z programu i wówczas ich wybór padł na Janka. Jeżeli przypuszczenia internautów okażą się prawdą, to czy Wiki i Miłosz mają się czego obawiać?

Janek i Klaudia El Dursi.
Janek ponownie zamelduje się w Hotelu Paradise?

Tego dowiemy się już w kolejnych odcinkach!

Lubicie powroty byłych uczestników Hotelu Paradise?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry