Justyna Steczkowska zachwyca rockową stylizacją! Spodnie z rozcięciami wiele odsłaniają…

14 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Ruszyły nagrania do kolejnej edycji programu The Voice of Poland. Jedną z trenerek w 13. edycji została Justyna Steczkowska, która w jednym z odcinków zaprezentuje się w drapieżnej odsłonie. Swoją rockową stylizacją zwróciła nawet uwagę Marka Piekarczyka. Naszą też! Zobaczcie!

Fenomen Justyny Steczkowskiej

Justyna Steczkowska już od dawna nazywana jest diwą polskiej sceny muzycznej. Swoim głosem czaruje na scenie od lat. Niemniej jednak Justyna Steczkowska to nie tylko piękny głos, ale również styl i klasa. Na uwagę również zasługuje perfekcyjna sylwetka piosenkarki, którą nie raz prezentowała w mediach społecznościowych.

Justyna już od września częściej będzie gościć na ekranach naszych telewizorów, gdyż po raz kolejny zobaczymy ją w programie The Voice of Poland. Na planie show zawsze wygląda nienagannie, a tym razem zwróciła naszą uwagę swoją drapieżną stylizacją.

ZOBACZ TAKŻE: Marek Piekarczyk obraził młodych wokalistów. Justyna Steczkowska mocno zareagowała!

Drapieżna stylizacja Justyny Steczkowskiej

Jak już wspominaliśmy, wystartowały nagrania do 13. edycji The Voice of Poland. Podczas pierwszego dnia nagrań Justyna zaprezentowała się w rockowym wydaniu. Do pierzastego topu wokalistka dobrała skórzane spodnie z rozcięciami, które odsłaniają jej zgrabne nogi. Całość dopełniła butami na wysokim obcasie i jak sama zaznaczyła:

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Steczkowska ostro o wynagrodzeniu gwiazd z koncertu Solidarni z Ukrainą! Zarzuca im kłamstwo!

“Moje rockowe ubranie zrobiło wrażenie na Marku Piekarczyku 😃😃😜”

W komentarzach internauci nie kryli zachwytu. Pojawiają się również głosy, że Justyna ma wciąż figurę 20-30 latki. Dodajmy, że w tym roku 2 sierpnia artystka obchodziła swoje 50. urodziny.

ZOBACZ TAKŻE: 50-letnia Justyna Steczkowska pokazała się w seksownym wdzianku z okazji okrągłych urodzin!

“Na moje zbliżające się 30-ste urodziny, zażyczę sobie, żebym za 20 lat wyglądała jak Pani mająca lat 50! 😍🔥👏 Klasa”

My cały czas jesteśmy pod wrażeniem wyglądu Justyny Steczkowskiej. Nie możemy się również doczekać, aż zobaczymy gwiazdę w roli trenera w programie The Voice of Poland.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Steczkowska w bikini zatańczyła na Tik Toku ze swoją synową! Co za widoki! [Wideo]

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej