Kasia Cichopek była podsłuchiwana? Do sieci wyciekły jej rozmowy z Maciejem Kurzajewskim

26 kwietnia 2022
Przez: : W.M.

Jak donosi jeden z tabloidów, Kasia Cichopek miała być podsłuchiwana, a jej rozmowy z Maciejem Kurzajewskim trafiły już do sieci, a nawet jej pracodawców. Aktorka nie udzieliła jednak komentarza, a sprawę przekazać miała w ręce prawników.

Hakiel udzielił wywiadu

Od kilku tygodni media nieustannie żyją informacjami dotyczącymi rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Po 17 wspólnie spędzonych latach para uznawana przez wielu za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw polskiego show-biznesu zdecydowała się na rozwód.

Cichopek i Hakiel informację o rozstaniu przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Małżeństwo wydało krótkie oświadczenie, w którym wspólnie stwierdzili, że nie będą więcej tego komentować.

Mimo zapewnień, że byli partnerzy nie będą wypowiadać się publicznie o swojej decyzji, Marcin Hakiel zaczął coraz aktywniej prowadzić swój profil w mediach społecznościowych, na którym często odpowiadał na pytania internautów dotyczących jego życia prywatnego i rozstania z żoną.

Co więcej, tancerz pojawił się niedawno w programie Miasto Kobiet i w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską przyznał, że rozstanie z partnerką było i wciąż jest dla niego wyjątkowo trudne. Marcin zasugerował także, że to Kasia poprosiła go o więcej wolności, która jak sam dodał, „ma imię”.

„Moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię” – powiedział w wywiadzie

Zobacz także: Jak Kasia Cichopek zareagowała na wywiad Marcina Hakiela?

Słowa Marcina Hakiela wywołały w mediach prawdziwą burzę. Internauci zaczęli sugerować, że Cichopek, która wielokrotnie zapewniała, że małżeństwo jest dla niej bardzo ważne, zdradziła męża. Na aktorkę wylała się prawdziwa fala hejtu, a Marcin zaapelował, aby nie obrażać jego byłej partnerki.

Rozmowy Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewksiego

Teraz w mediach pojawiły się kolejne doniesienia dotyczące Kasi Cichopek.

Informacje o tym, że podobno Kasia Cichopek była podsłuchiwana, przekazał Super Express. Tabloid dodał, że kontaktował się z aktorką i przekazał jej nagranie, jednak gwiazda M jak miłość po raz kolejny nie udzieliła żadnego komentarza w sprawie.

Zobacz także: Maciej Kurzajewski skomentował doniesienia o romansie z Kasią Cichopek.

Z informacji, które przekazuje SE, prawdopodobnie Cichopek przekazała sprawę prawnikom.

„Jak bowiem wynika z naszej wiedzy, nagranie trafiło też do pracodawców Cichopek i Kurzajewskiego. Skontaktowaliśmy się z Kasią i przesłaliśmy jej nagranie, ale postanowiła nie komentować zdarzenia. Maciej Kurzajewski też nie zabrał głosu. Z naszych informacji wynika jednak, że aktorka już przekazała sprawę swoim prawnikom, którzy zdecydują, co zrobić z podsłuchami” – donosi Super Express

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek/ fot. AKPA

źródło: Instagram/Super Express/TVN Style

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej