“Love Island”: Związek Ani i Włodka rozkwita! Uczestniczka reality-show zdradziła nam plany na przyszłość! Będzie ślub?

30 lipca 2022
Przez: : M.J

Ania i Włodek to zdecydowanie jedna z tych par, która wzbudzała wśród widzów programu Love Island skrajne emocje. Choć ich historia rozpoczęła się burzliwie, to z biegiem czasu potrafili dojść do porozumienia i stworzyć udaną relację. Jak układa się w związku Ani i Włodka? Uczestniczka piątej edycji Love Island wiele nam zdradziła!

Związek Ani i Włodka z Love Island 5!

Program stacji Polsat Love Island. Wyspa miłości doczekał się już pięciu edycji i za każdym razem wzbudzał skrajne emocje wśród widzów. Nie da się ukryć, że widzowie chętnie komentowali poczynania uczestników zamieszkujących hiszpańską willę miłości. W ostatnim sezonie najwięcej emocji dostarczyła fanom programu relacja Ani Woźniak i Włodka Troszyna.

ZOBACZ TAKŻE: Ania Woźniak zdradziła, że poprawiała urodę! Na jakie zabiegi się zdecydowała?

Przypomnijmy, że Ania i Włodek będąc w hiszpańskiej willi wracali do siebie aż trzy razy. Choć za każdym razem to Ania miała wątpliwości co do relacji z Włodkiem, a z Casa Amor wróciła z Jurkiem u swojego boku, to ostatecznie program opuściła wraz z Włodkiem. Podczas ostatniego przeparowania uczestnicy ponownie wrócili do siebie i od tamtej pory ich relacja nabrała tempa. Choć ostatecznie musieli opuścić program decyzją widzów, to zyskali znacznie więcej niż wygraną. Jako jedni z nielicznych Wyspiątek nadal są razem, a nawet planują wspólną przyszłość. Co na ten temat zdradziła nam ukochana Włodka? Sprawdźcie!

ZOBACZ TAKŻE: Ania żałuje udziału w programie? Jak radzi sobie z hejtem?

Ania i Włodek planują wspólną przyszłość!

Jak wiadomo, nie wszyscy dawali Ani i Włodkowi szansę na stworzenie udanej relacji. Niemniej jednak oni na przekór wszystkim udowodnili, że darzą się prawdziwym uczuciem. Co na ten temat zdradziła Ania?

Dużo osób wątpiło w to, że nasza relacja przetrwa. Jednak mimo burzliwej historii w programie, teraz w życiu realnym tworzymy prawdziwy związek. Każdego dnia poznajemy się coraz lepiej, chcemy coraz bardziej rozwijać naszą relację, nasze uczucie a przy tym wszystkim realizować się zawodowo. Mamy wspólne cele i wspólne pasje, to również pomaga nam patrzeć na życie w tym samym kierunku, dzięki czemu uzupełniamy się a nasza relacja rozwija się z każdym tygodniem”- powiedziała Ania w rozmowie z Obcas.pl

Jak się również okazuje, uczestnicy piątej edycji postanowili razem zamieszkać. Choć znają się dość krótko, to ich relacja jest bardzo intensywna i nie ma w niej czasu na nudę. Ania jasno podkreśliła, że to właśnie teraz zaczynają pisać wspólną historię i pomimo intensywnego trybu życia cieszą się sobą nawzajem i są dobrej myśli.

Znamy się dość krótko, a mimo to nasza relacja bardzo dynamicznie się rozwija. Obecnie przeprowadziliśmy się do Warszawy, mieszkamy wspólnie i każdego dnia chcemy rozwijać nasz związek. Mamy bardzo dynamiczny tryb życia, dużo podróżujemy, czas szybko nam umyka, ale mimo to-większość tego czasu spędzamy razem, bo na szczęście mamy taką możliwość. Także to tez pozytywnie wpływa na nasz związek i pozwala nam poznawać siebie i swoje zachowania w różnych sytuacjach, dzięki czemu budujemy swój związkowy bagaż doświadczeń i piszemy swoją własną historię-już nie w programie a w życiu realnym. Co będzie dalej ? Czas pokaże, ale jesteśmy dobrej myśli.”

Dodatkowo postanowiliśmy zapytać, czy nadal Ania mierzy się z tak ogromnym hejtem, z jakim spotkała się po powrocie z programu. Choć wciąż zdarzają się niezbyt pochlebne komentarze, to nie zamierza zawracać sobie nimi głowy.

Jeśli chodzi o hejt to oczywiście nie jest on już tak duży jak po wyjściu z programu. Do tej pory zdarzają się jakieś pojedyncze, niezbyt pochlebne wiadomości czy komentarze, ale są to naprawdę pojedyncze przypadki. I podobnie jak wcześniej – niespecjalnie przejmuję się hejtem ze strony osób, które nawet mnie nie znają prywatnie”- dodała na zakończenie w rozmowie z Obcas.pl

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za relację Ani i Włodka. Są oni bez wątpienia kolejnymi uczestnikami randkowego reality-show, którzy udowodnili, że faktycznie można znaleźć w nim miłość.

Spodziewaliście się, że związek Ani i Włodka tak się potoczy?

Źródło: Obcas.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej