Michał Gała z programu “Top Model” na gali Fame MMA zaprezentuje się w nowej fryzurze! Zmiana na plus?

15 maja 2021
Przez: : M.J

Michał Gała zadebiutuje w oktagonie podczas dziesiątej już gali Fame MMA. Jego rywalem będzie Mikołaj Śmieszek, który również rozgłos zawdzięcza programowi Top Model. Jak widzimy, przed walką Michał postanowił przejść metamorfozę i na swoim Instagramie zaprezentował się w nowej fryzurze. Zmiana na plus? Zobaczcie!

Top Model

Michał Gała był uczestnikiem ósmej edycji programu stacji TVN. Wówczas tryskający pozytywną energią chłopak zachwycił jurorów i doskonale wiedział, jak wykorzystać swoje pięć minut. Michał podczas pracy z fotografami musiał niejednokrotnie udowodnić, że potrafi zachować się profesjonalnie i odłożyć swoje zdolności kabaretowe na dalszy plan. Niemniej jednak po zakończonym programie nie poszedł w stronę modelingu i jak wyznał w jednym z wywiadów, jego celem jest występ na jednej z gal Fame MMA.

Fame MMA 10

W oktagonie podczas dziesiątej edycji gali Fame MMA zobaczymy Michała, który stanie do pojedynku z Mikołajem Śmieszkiem (zwycięzca 9. edycji Top Model). Choć panowie nie mają doświadczenia w tego typu imprezach, to jedno jest pewne – emocji nie zabraknie, a każdy z nich będzie chciał wygrać.

W oktagonie oprócz uczestników z programu Top Model zobaczymy również walkę pań – Wybrańczyk kontra Linkiewicz. W walce wieczoru zaprezentują się natomiast widzom Don Kasjo kontra Norman Parke.

Zobacz także: Pełna karta walk na Fame MMA 10!

Metamorfoza Michała Gały

Kilka dni przed walką na Instagramie Michała pojawiło się zdjęcie, na którym zaprezentował się w nowej fryzurze. Jak zaznaczył w opisie do zdjęcia, jest w pełni gotowy na swój debiut podczas gali Fame MMA.

Waga zrobiona, włosy zrobione 🦧”

W komentarzach pojawiło się mnóstwo wpisów, w których fani Michała trzymają za niego kciuki. Gala Fame MMA 10 już 15 maja o godzinie 20.00.

Zobacz także: Zwycięzca walki wieczoru zgarnie fortunę!

Jesteś team Gała?

Źródło: Instagram Michała Gały

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz