Połącz się z nami

„Power Couple”: Widzowie komentują pierwszy odcinek. Czy program przypadł im do gustu?

widzowie ocenili premierę power couple

Rozrywka

„Power Couple”: Widzowie komentują pierwszy odcinek. Czy program przypadł im do gustu?

Wczorajszy wieczór 20 lutego, z pewnością był ciekawy dla tych, którzy czekali, aż wystartuje nowy program stacji TVN. Mogli oni zobaczyć rzeczywiście znane i lubiane pary polskiego show-biznesu razem na szklanym ekranie. Jakie zatem zdanie mają oglądający o programie po premierze pierwszego odcinka? Widzowie ocenili Power Couple. Zobaczcie!

Co wiemy o programie Power Couple?

Widzowie, już ocenili premierowy odcinek Power Couple. Zanim jednak poznacie ich zdanie, przypomnijmy, co to jest w ogóle za program.

Program Power Couple jest faktycznie całkiem nową formułą w stacji TVN. W produkcji biorą udział znane pary, które przez 3 tygodnie będą mieszkać w jednym domu. Każdego dnia będą mieli do wykonania 3 zadania – skierowane do mężczyzn, kobiet i dla par. Ponadto, partnerzy będą musieli obstawiać, czy druga połówka poradzi sobie z danym zadaniem. Para, która zgromadzi w puli najmniej pieniędzy, będzie zagrożona. Ponadto do strefy zagrożenia trafią również osoby, które najgorzej poradzą sobie z zadaniem przeznaczonym dla par. Pozostali uczestnicy zadecydują, kto odpadnie z programu. Zwycięska para wygra wszystkie pieniądze, które zostały zebrane podczas zakładów.

View this post on Instagram

A post shared by TVN.pl (@tvn.pl)

Zobacz także: Co wiemy o prowadzącym Power Couple?

W pierwszej edycji programu poprowadzi Olivier Janiak, a wystąpi w nim 7 znanych par: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Agata Piotr Rubik, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, także Aleksandra Piotr Gruszka. Ponadto również Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili, Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Hubert Gromadzki i Magda Nędza.

Premierowy odcinek Power Couple. Co sądzą widzowie?

Jak zapowiedziała stacja, nie zabraknie w nim prawdziwych emocji i uczuć. Dodatkowo widzowie będą świadkami przezwyciężania lęków, jak i wiary w drugiego człowieka. Pary biorące udział w show wierzą bowiem w swoją miłość i są gotowe na nowe wyzwania.

To wszytko z pewnością twórcy programu chcieli zaprezentować już w pierwszym odcinku, żeby przyciągnąć uwagę widzów. Czy to im się udało?

Widzowie ocenili premierę Power Couple! Jakie jest ich zdanie, sprawdźcie sami!

„Bardzo fajny program :)”

„Fajny program. Będę oglądać :)”

„No brawo, brawo👏👏👏 👍💪dobre zastępstwo dla mojego ulubionego Ameryka Express”

„Cudowny program! Czekam na kolejny! ❤️”

„Czekam już na następny 😍😍”

Jak widzimy, nowy program bardzo przypadł do gustu widzom. Dla tych, którzy nie widzieli pierwszego odcinka, Jest to niewątpliwie świetna zachęta to rozpoczęcia przygody z nowym programem przed telewizorem.

A wy oglądaliście pierwszy odcinek Power Couple? Co sądzicie o tym programie?

Źródło: Instagram.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry