„Prince Charming”: Oliwer zabrał głos po skardze do KRRiT! Ciężko się z nim nie zgodzić…

19 listopada 2021
Przez: : M.J

Oliwer Kubiak z programu Prince Charming postanowił skomentować skargę, która w ostatnim czasie wpłynęła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Bohater gejowskiego reality-show nie ma złudzeń, dlaczego jeden z widzów zdecydował się na złożenie donosu. Ma rację?

Prince Charming

Pierwsze reality-show, w którym bliższe relacje nawiązują osoby tej samej płci początkowo miało być emitowane jedynie na platformie Player. Niemniej jednak polska edycja Prince Charming spotkała się z bardzo dobrym odbiorem wśród widzów śledzących program w sieci, dlatego też zdecydowano się na jego emisję w telewizji.

2 listopada na antenie stacji TTV mogliśmy zobaczyć pierwszy odcinek gejowskiego reality-show. 13 mężczyzn zamkniętych w hiszpańskiej willi walczy o względy tytułowego księcia, którym jest Jacek Jelonek. Jednym z uczestników programu jest Oliwer Kubiak. Nie da się ukryć, że niemal od razu wpadł w oko księciu i wiele wskazuje na to, że to właśnie on może wygrać wyścig do serca Jacka.

Oliwer i Jacek Jelonek w programie Prince Charming.
Pierwsza randka Oliwera i Jacka.

Choć produkcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród widzów, to znalazły się również i takie osoby, których najwidoczniej randkowe reality show na tyle zgorszyło, iż uznali, że jedynym wyjściem będzie napisanie skargi do KRRiT.

Zobacz także: Oliwer nie jest już blondynem! Zaskakująca metamorfoza!

Na komentarz w tej sprawie zdecydował się Oliwer. Co myśli o całej sytuacji?

Oliwer Kubiak stanął w obronie Prince Charming

Uczestnik już na wstępie swojej wypowiedzi podkreślił, że nie do końca rozumie powód złożonej skargi do KRRiT. Jak zaznaczył, w telewizji bardzo często widzimy dużo gorsze sceny.

“To takie śmieszne, że normą w telewizji (chociażby w filmach, a często i w programach informacyjnych!) są przemoc, przekleństwa – często sceny dyskryminacji i seksizmu. Jednak program, w którym głównym tematem przewodnim są uczucia między osobami tej samej płci wzbudza najwięcej kontrowersji…”

Oliwer nie zamierza się przejmować pojedynczymi donosami. Po udziale w programie dostaje mnóstwo wiadomości od osób, które dziękują mu za to, iż właśnie ta produkcja pozwoliła im inaczej spojrzeć na osoby LGBT.

“Jako uczestnik mogę powiedzieć tylko, że wiadomości od osób hetero, które piszą, że właśnie ten program zmienił ich pogląd na osoby LGBTQ+ na bardziej pozytywny, wynagradzają wszystkie tego typu smaczki”– napisał Oliwer na Instagramie.

Zobacz także: Jacek Jelonek wybrał Oliwera? Widzowie nie mają wątpliwości!

Zgadzacie się z Oliwerem? Nie da się ukryć, że w jego wpisie jest sporo prawdy…

Źródło: Instagram Oliwera Kubiaka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz