„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17”: Które gwiazdy wystąpią w najnowszej edycji?

4 lipca 2022
Przez: : W.M.

W jesiennej ramówce stacji Polsat nie zabraknie kolejnej edycji lubianego przez widzów programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Produkcja zdradziła już nazwiska wszystkich uczestników, którzy pojawią się w 17. sezonie muzycznego show. Kto wygra?

TTBZ

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawił się na antenie stacji Polsat w 2014 roku i z każdym sezonem sprawiał, że widzowie pokochali go jeszcze mocnej. Warto zaznaczyć, że dotychczas wyemitowano już 16. edycji muzycznego show, a już niebawem na antenie pojawi się najnowszy 17. sezon TTBZ.

W każdym sezonie Twoja Twarz Brzmi Znajomo udział bierze 8 znanych gwiazd, których zadaniem jest jak najlepsze wcielenie się w autora lub autorkę wylosowanego utworu muzycznego. Uczestnicy nie tylko upodobniają się do innych gwiazd pod kątem wyglądu, ale także głosu, gestów czy ruchu scenicznego.

W poprzednim sezonie w roli jurorów zobaczyć mogliśmy Małgorzatę Walewską, Katarzynę Skrzynecka, Michała Wiśniewskiego i Krzysztofa Cugowskiego. Wiadomo już jednak, że w zbliżającej się nowej edycji zabraknie byłego lidera Budki Suflera, a miejsce piosenkarza zajmie zwycięzca 15. sezonu TTBZ Robert Janowski.

Robert Janowski w TTBZ
Robert Janowski nowym jurorem TTBZ

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17

Wielu widzów z niecierpliwieniem oczekuje, kogo tym razem zobaczy na scenie. Produkcja Twoja Twarz Brzmi Znajomo powoli odkrywa karty i zdradza, które gwiazdy wystąpią w nowym sezonie.

Zobacz także: Program Starstruck w Polsacie.

Pierwszym uczestnikiem najnowszej edycji TTBZ jest Michał Milowicz.

„Rozpoczynamy ujawnienie uczestników 17. edycji #TTBZ! 🔥 Na pierwszy rzut idzie aktor telewizyjny, teatralny, musicalowy, filmowy, producent, reżyser, piosenkarz i biznesmen! 🤯 Co tu dużo mówić! Przed Wami polski Elvis!” – czytamy na oficjalnym profilu TTBZ

Jak już wiadomo, poza Michałem Milowiczem, w 17. sezonie Twoja Twarz Brzmi Znajomo udział wezmą także Kasia Wilk i Janusz Radek.

Wraz ze zbliżającą się emisją poznajemy kolejne nazwiska. W programie swoje wokalne umiejętności sprawdzi grono aktorskie, w którego skład wchodzą: Katarzyna UcherskaJakub Zdrójkowski oraz Katarzyna Polewany.

Kolejnym uczestnikiem, który spróbuje swoich sił w muzycznym show jest Robert Szpręgiel – śpiewak operowy, który na pewno wywoła niemałe poruszenie swoimi występami.

“Śpiewaka operowego jeszcze nie było w programie 😮 Bardzo ciekawe jak zaprezentuje się np w rockowych kawałkach 🔥” – komentują internauci.

Ostatnią przedstawioną przez produkcję uczestniczką najnowszej edycji TTBZ jest Ewa Błachnio– popularna polska stand-uperka.

Jak oceniacie skład nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Macie swojego faworyta?

źródło: Instagram TTBZ

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej