Dorota Szelągowska w halloweenowym makijażu swojej córki – kogo przypomina?

29 października 2021
Przez: : MC

Holloween zbliża się wielkimi krokami, a Dorota Szelągowska zaprezentowała swoją charakteryzację wykonaną przez córkę. Za kogo przebrała się najpopularniejsza projektantka wnętrz? Koniecznie zobaczcie!

Kariera Doroty

Dorota Szelągowska to jedna z najpopularniejszych projektantek wnętrz w naszym kraju, która dzieli się swoimi pomysłami za pośrednictwem programów telewizyjnych. Jest prowadzącą takich produkcji jak Dorota was urządzi, Weekendowe metamorfozy Doroty, Domowe rewolucje czy Polowanie na mieszkanie. Widzowie pokochali charyzmę Doroty, której pomysły stają się inspiracją dla wielu.

Zobacz także: Pan Lektor z Hotelu Paradise był również lektorem Doroty Szelągowskiej

Jeśli chodzi o życie prywatne, Dorota jest potrójną rozwódką. Z pierwszym mężem – Pawłem Hartliebem ma syna Antoniego, a z trzeciego małżeństwa z Michałem Wawro ma córkę Wandę. Projektantka tworzyła również związek ze znanym kompozytorem i dyrygentem – Adamem Sztabą.

Zobacz także: Dorota Szelągowska zdobyła się na szczere wyznanie o nowym związku

Dorota Szelągowska w makijażu na Halloween

Dorota jest również niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych w tym Instagrama, na którym regularnie publikuje posty i zdjęcia. Trzeba przyznać, ze profil gwiazdy cieszy się ogromną popularnością i obserwuje go prawie 850 tys. osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem.

Zobacz także: Nowa fryzura Doroty Szelągowskiej

Tym razem na profilu Doroty pojawiło się zdjęcie, które rozbawiło internautów. Jak wiemy, już za kilka dni Halloween. W związku z tym projektantka malowała swoją córkę na przedszkolny bal. Dziewczynka postanowiła odwdzięczyć się tym samym, wykonując mamie charakteryzację.

“Kiedy zrobisz córce halołinowy makijaż na przedszkolny bal, a ona postanawia ci się odwdzięczyć. Jestem plackiem, jakbyście byli ciekawi. Ale to wypadkowa, bo kiedy pytałam ją kim będę podczas procesu twórczego, odpowiadała „jeszcze nie wiem” – napisała Dorota w opisie zdjęcia.

Makijaż halloweenowy wykonany przez córkę Doroty

Zobacz także: Dorota Szelągowska w naturalnym kolorze włosów

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy są pod wrażeniem talentu córki Doroty. Wśród nich czytamy:

“cudowny placek💜🎈”

“Jest czad 🔥🔥”

“Uczennica przerosła mistrzynię. Umie w grę kolorem i widać echa Picasso👏”

A jak Wam podoba się makijaż Doroty?

źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej